Blog navigation

Останні статті

Адам Севідж надрукував РЕАЛЬНИЙ Костюм Залізної Людини на 3D-принтері.

5026 переглядів

Адам Севідж, американський художник по спецефектам і колишній ведучий популярного шоу Руйнівники Міфів (MythBusters) на каналі Discovery Channel , нарешті отримав свій власний 3D-друкований костюм Залізної Людини. Схоже, що титановий ансамбль був створений для нового серіалу Savage Builds.

Однак проект Севіджа "Залізна людина" не був повністю сольним. У виробництві костюма взяли участь Колорадьска гірська школа, провідний виробник 3D-принтерів EOS, фахівець з керамічного 3D-друку Lithoz, фахівець з голлівудських кінематографічних ефектів Legacy Effects, а також компанія Gravity, яка стояла за оригінальною версією «Справжньої залізної людини».

Остаточний результат буде представлений на шоу, в якому будуть показані кроки, зроблені для складання костюма, а також демонстрація короткого польоту, інтегрована з підвісними двигунами Gravity.

Річард Браунінг, співзасновник Gravity, - це та людина, яку люди часто згадують, коли говорять про "Залізну людину з реального життя". З тих пір, як його компанія почала роботу в 2017 році, команда Gravity невпинно працювала над створенням встановлення на руку ракетних двигунів. Це може дати людям можливість левітувати і подорожувати по землі і воді. Через незліченні публічні виступи Браунінг продемонстрував досягнення команди Gravity, легко ковзаючи по майданчикам і полям, а також роблячи комерційну версію доступною для покупців в Selfridges в Лондоні.

У 2017 році Gravity отримала місце на YouTube-каналі Севіджа, що підтвердило деякі тонкощі конструкції гідрокостюма. У 2018 році EOS також підтвердила свою участь у проекті гідрокостюма в Gravity, надавши відвідувачам Formnext демонстрацію цієї технології.

У Колорадській гірській школі Крейг Брайс, професор машинобудування і директор передової виробничої програми університету, керував виробництвом костюма Залізної Людини Севіджа. Пояснюючи причини участі в проекті, Брайс сказав: «Хто скаже» ні "Адаму Севіджу, який робить костюм "Залізної людини" з титану? Я відчував, що це був чудовий навчальний момент".

"Завдяки інженерному підходу до розважального проекту, ми фактично створили придатний для використання костюм."

Спочатку розробивши правильний дизайн, з дозволом і офіційними 3D-моделями від Marvel, Брайс і його команда відправили костюм для виробництва на фабрику 3D-друку EOS в Техасі.

Фінальна версія костюма являє собою збірку з 250 окремих деталей, надрукованих на 3D-принтері з легкого титану. У промо-ролику костюм також показаний в поєднанні з двигунами Gravity, щоб максимально наблизитися до справжньої Залізної Людині.

Фірмовий «дугового реактор» в центрі костюма Тоні Старка відтворений за допомогою керамічного 3D-принтера компанії Lithoz в лабораторії ADAPT.

3D-друк в індустрії косплея і фанарту дуже затребуваний. Жодна інша технологія не дає такого простору фантазії і подальшої реалізації. 

Фото взято з офіційного Youtube каналу Адама Севіджа.

Товар доданий в список бажань
Товар доданий до порівняння