Blog navigation

Останні статті

Перше в світі поселення на 3D-принтері в Латинській Америці

5011 переглядів

Ів Бехар розробляє «перше в світі поселення на 3D-принтері» для Латинської Америки.

Дизайнер Ів Бехар оприлюднив плани з будівництва 3D-друкованих будинків для збіднілой фермерськой спільноти в Латинській Америці.

Геніальні соціальні ідеї приходять нашим колегам з 3D-принтингу з США. Для того, щоб генерувати і втілювати подібні ідеї, досить почати з малого. Якісні, надійні та перевірені часом 3d принтери купити ви можете в нашій компанії.

Бехар, засновник дизайн-студії Fuseproject, розробив проект разом з New Story, некомерційною організацією, що займається пошуком рішень для бездомних, разом з компанією ICON, що займається технологіями житлового будівництва.

Тріо об'єдналося в минулому році, щоб використовувати 3D-друк для швидкого будівництва доступного, високоякісного житла для сімей, що живуть менш ніж на 200 доларів в місяць. Зараз команда впроваджує цю ж технологію, щоб сформувати «перше в світі поселення з допомогою 3D-друку для невеликої групи фермерів і виробників пальм.

Проект буде в Латинській Америці, хоча точне місце розташування залишається нерозкритим.

"Ми дуже раді співпрацювати з New Story в їх місії з ліквідації глобальної бездомності", - сказав Бехар. "Я вважаю, що самі передові технології можуть надати розроблені рішення для тих, хто найбільше їх потребує, і саме нова технологія від ICON і концепція New Story роблять це можливим сьогодні".

Перші будинки будуть надруковані на 3D-принтері цього року

Команда Fuseproject розробила набір 3D-друкованих резиденцій для груп з декількох поколінь, перші будинки намічені до друку в цьому році.

Команда працювала в тісній співпраці з майбутніми жителями, щоб прийняти рішення про вибір землі і планування спільноти. Модель з 3D-друком, спочатку розроблена в минулому році, також була модифікована для створення версії, яка може бути адаптована до різних потреб.

«Коли ми розмовляли з членами майбутнього поселення, ми зрозуміли, що дизайн одного будинку не відповідає потребам і очікуванням», - сказав Бехар. «Це привело нас до розробки системи, яка враховує різні програми, кліматичні чинники і зростання для сімей і просторів».

Кожна резиденція буде займати ділянку площею 120 квадратних метрів, включаючи будинки площею 55 квадратних метрів. Таке розташування дозволить сім'ям отримати доступ до критої відкритої кухні, їдальні і садів для утримання курчат.

Резиденції адаптовані до клімату

Бетонні стіни залишаться відкритими всередині і зовні і будуть прикрашені смугастим малюнком за допомогою 3D-друку. Жителі можуть також вибрати різні колірні відтінки для бетону.

Витратний матеріал для 3d принтера на сьогоднішній день настільки різноманітний за механічними параметрами, квітам та іншим характеристикам, що реалізація будь-якого проекту стала можливою.

Команда спроектувала будинки з великим вигнутим дахом, який спереду і ззаду виступає в якості буфера від сильних дощів. Основи споруд також будуть посилені, а конструкція стін буде посилена, щоб зміцнити будинки від сейсмічної активності.

Перфоровані бетонні блоки проходитимуть уздовж верхньої частини стін, щоб створити можливість для природної вентиляції. Всередині, розташування переважно з відкритим плануванням для подальшого стимулювання повітряного потоку.

3D принтер для роботи в складних умовах

Всередині вигнуті стінки полегшують прибирання і зменшують утворення цвілі.

Всі елементи інтер'єру від кухні і ванної кімнати, сидінь і настінних виступів в стінах до структурних гачків для будівельних шаф і складських приміщень також будуть надруковані на 3D-принтері.

Будівництво поселення планується почати влітку цього року і, за попередньою оцінкою, воно буде швидким.

Стіни і будівельні елементи будуть виготовлятися на великому портативний 3D-принтері, призначеному для практично безвідходного виробництва і роботи в складних умовах, таких як обмежена інфраструктура водопостачання, енергопостачання та робочої сили.

Проект вирішує питання бездомності

Бехар і Story New вважають, що ця схема може послужити моделлю для виробництва високоякісного житла для найбідніших громад в рамках більш масштабної пропозиції щодо скорочення бездомності в світі.

Для оформлення будь-яких своїх ідей ви можете використовувати 3d друк на замовлення. Команда 3D4U виконає його якісно, професійно і в обумовлені терміни.

"Ми вважаємо своїм обов'язком кинути виклик традиційним методам", - сказав генеральний директор New Story Бретт Хаглер. «Лінійні методи ніколи не досягнуть мільярда і більше людей, яким потрібні безпечні будинки».

«Спростування наших припущень, ітерації на основі даних і прийняття розрахункових ризиків для інноваційних ідей дозволять нам досягти більшого числа сімей з найкращими можливими рішеннями, експоненціально швидше», - продовжив він.

«Цей проект вирішує ряд цікавих питань», - додав Бехар.

Ів Бехар - дизайнер з Сан-Франциско, який заснував Fuseproject в 1999 році, також запустив у минулому році ряд готових аксесуарів для житлових будинків з метою вирішення проблеми зростання вартості будинку і збільшення щільності міського населення в Каліфорнії.

Інші роботи Fuseproject включають колекцію роботизованою меблів з MIT Media Lab, переносний датчик ультрафіолетового випромінювання і робот ElliQ, які були в списку фіналістів конкурсу Dezeen Awards в минулому році.

Товар доданий в список бажань
Товар доданий до порівняння